+38(067) 523-22-09
Україна
Дніпро, вул Шинна 18, (Територія колишнього хлібзаводу №8)
Часи роботи
У воєнний час Пн-Пт з 10:00 до 14:00
UA

Про компанію

1

  

   Ми є дилерами багатьох українських підприємств, завозимо продукцію на пряму з Казахстану та Китаю.  Укладаємо договори на постачання продукції з країн Європи та Індії. Три великі склади товару у Дніпрі. Так само працюємо на замовлення.
  

   ТОВ “Арсенал-Трейдинг” досить добре відоме, як надійний постачальник гумотехнічних та азбестотехнічних виробів для різних галузей промисловості – машинобудування та металургії, вугільної та добувної промисловості, автомобільного та залізничного транспорту, а також сільського господарства та товарів народного споживання. Свідченням стабільності нашого становища на ринку є динаміка зростання підприємства – безперервне збільшення обсягів збуту товарів, постійне розширення асортименту, освоєння нових виробів та матеріалів, що відповідають сучасним вимогам, розширення списку постачальників.

   Комплексне та високопрофесійне вирішення завдань з комплектації різних галузей промисловості та сільського господарства гумотехнічними та азбестотехнічними виробами, а також супутніми товарами. Якщо Ви зацікавлені у розвитку свого підприємства, ми будемо раді запросити Вас до тісної та плідної співпраці. За потреби наше підприємство має можливість забезпечити ритмічні постачання гумотехнічних та азбестотехнічних виробів. Гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до проблем кожного клієнта підтверджують бездоганну репутацію та потужну мережу партнерів по всій Україні.

    Звернувшись до нас, Ви знайдете надійного партнера!!


Потрібен прайс на усі товари?
Перейдіть за посиланням